Bemowski Klub Sportowy "7" Warszawa - strona nieoficjalna

BKS 7 Warszawa

ROCZNIK 2004/2005

Zapraszamy serdecznie do wsparcia dzieci, zawodników BKS Warszawa 2004/2005

Dzieci piłkę nożna widzą zupełnie inaczej niż "my" dorośli. Dla dzieciaków piłka nożna to przede wszystkim świetna zabawa, pasja oraz radość z możliwości rywalizacji z kolegami i koleżankami. Dla rodziców to doskonała okazja kształtowania odpowiednich postaw i cech charakteru swoich najbliższych. Zaś dla trenerów, treningi z młodzieżą to odpowiedzialność wynikająca z dbałości o prawidłowy rozwój młodych piłkarskich talentów.

Nasza drużyna to grupa młodych utalentowanych sześcio- i siedmiolatków. Przez najbliższe lata będziemy uczestniczyć w zawodach oraz spotkaniach sparingowych na terenie Warszawy jak i również całej Polski. Następnie przystąpimy do rywalizacji ligowej w ramach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki nożnej. Aby nie zmarnować potencjału tych chłopców, należy stworzyć im najlepsze warunki na jakie zasługują, aby systematycznie mogli podnosić swoje umiejętności. Stawiamy na sukces w postaci radości dzieci i satysfakcji z osiąganych wyników.

W związku z tym jako trener, ale przede wszystkim jako opiekun chłopców zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich osób prywatnych, rodziców, firm, przedsiębiorstw jaki i również kibiców i sympatyków UKS BEMOWO o pomoc w rozwój naszej drużyny.

Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie, finansowe lub rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów piłkarskich, nagród lub upominków dla dzieci.

Wspierając nas, pomożesz spełnić dziecięce marzenia o czynnym uprawianiu sportu i sportowych sukcesach. Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych i osiedlowych boiskach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom, mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów.

Na co zostają przeznaczone Twoje pieniądze:

- środki pozyskane pozwolą na bieżące funkcjonowanie drużyny UKS BEMOWO, rocznik 2004/2005

- zakup sprzętu treningowego

- zakup odzieży treningowej oraz wyjściowej

- pokrycie kosztów wyjazdów na turnieje i sparingi

- dofinansowanie do obozów

- organizację turniejów i sparingów

- pomoc rzeczowa zostanie wykorzystana w postaci nagród bądź przeznaczona do użytku zawodnikom

Co zyskujesz jako sponsor Klubu:

- możliwość reklamy na koszulkach meczowych, treningowych oraz dresach

- Twoja firma wymieniana będzie w gronie sponsorów na stronie internetowej drużyny (zamieszczenie logo oraz innych informacji)

- sponsoring sportowy jest skutecznym nośnikiem promocji przedsiębiorstw i osób.

- dostajesz możliwość odliczenia podatku VAT i wrzucenia faktury w koszty działalności firmy.

Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy

Wszystkie informacje oraz pytania można uzyskać bezpośrednio od trenera Damiana Bartnika, kontakt: tel. 508 449 666, e-mail: kierownik.spn@bkswarszawa.pl