Bemowski Klub Sportowy "7" Warszawa - strona nieoficjalna

FUTBOLOWO.TV

INFORMACJE O KLUBIE

UKS 321 BEMOWO, rocznik 2004/2005

UKS 321 Bemowo to klub sportowy działający i funkcjonujący przy szkole podstawowej 321. Dzięki współpracy ze szkołą posiadamy na wyłączność zarówno boisko ze sztuczną nawierzchnią w okresie letnim, jak i halą sportową zimą. Dzięki temu chłopcy, którzy trenują w naszym klubie mają najlepsze z możliwych warunków do trenowania jakie w tym wieku  potrzebują.  Zapewnienie optymalnych warunków do trenowania dla naszych zawodników oraz zagwarantowanie im systematycznego rozwoju sportowego to cel jaki sobie założyliśmy.

Głównym celem naszej piłkarskiej akademii jest przede wszystkim wyłapanie i znalezienie najbardziej utalentowanych chłopców z Bemowa i okolic pod  względem potencjału piłkarskiego. Wyszkolenie na poziomie podstawowym pod względem technicznym, taktycznym i przygotowania motorycznego oraz przemyślane promowanie tych chłopców do najlepszych klubów piłkarskich w Warszawie. To cel jaki sobie obraliśmy i z jakim konsekwentnie zmierzamy. To co nas odróżnia od innych klubów to przede wszystkim przyjazna atmosfera, struktura treningów oraz indywidualne podejście do każdego z chłopców. Nasze zajęcia są przede wszystkim dla chłopców, dlatego każdy trening prowadzony jest przez 2/3 trenerów. Tylko takie podejście daje faktyczne efekty, dzieciakom radość z podnoszenia swoich umiejętności, a nam satysfakcję  i radość, że to co robimy ma sens (więcej w zakładce NABÓR -> Dołącz do UKS BEMOWO).

Rodziców zainteresowanych trenowaniem chłopców w drużynie prosimy o kontakt z trenerem

Damianem Bartnikiem, 508-449-666

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!