Bemowski Klub Sportowy "7" Warszawa - strona nieoficjalna

ZAPISY I SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

• Bemowski Klub Sportowy 7 Warszawa

- Składka członkowska: 90zł/miesiąc

- Deklaracja członkowska: 100zł (dziecko otrzymuje 2 koszulki treningowe, spodenki, getry)

- Składka członkowska w okresie wakacyjnym wynosi 10zł/miesiąc. W tym czasie (lipiec, sierpień) nie ma zajęć. Organizowany jest za to obóz sportowy.

Pierwsze dwa treningi są bezpłatne. W tym czasie zarówno dzieci jak i rodzice mają możliwość zapoznania się z charakterystyką zajęć oraz atmosferą. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zarówno dzieci jak i rodzice byli przekonani o tym, że chcą brać udział w zajęciach i należeć do drużyny. Warunkiem zapisania chłopca do drużyny oprócz wypełnionej deklaracji członkowskiej jest również przedstawienie od lekarza zaświadczenia o możliwości uczęszczania na zajęcia sportowe.

Rodziców zainteresowanych trenowaniem chłopców w drużynie prosimy o kontakt z trenerem

Damianem Bartnikiem, 508-449-666